ČRo Region vysílá z Karlína už 20 let. V sobotu nechal nahlédnout zájemcům tak trochu pod „rozhlasovou pokličku“

14. květen 2022 17:03

Den otevřených dveří v historické budově Českého rozhlasu v Karlíně přilákal řadu našich posluchačů. Setkali se s oblíbenými moderátory a zavítali i do prostor, kam veřejnost běžně nesmí a odkud Region vysílá už 20 let. 

Role průvodců se protentokrát ujali právě moderátoři a redaktoři i další pracovníci, kteří se podílejí na vysílání Českého rozhlasu Region a Radia DAB Praha.

Naopak v pro někoho netradiční roli se představili moderátoři Honza Macoun a Patrik Rozehnal. Honza uvařil velký hrnec „kulajdy“ a upekl několik pekáčů šunkofleků a Patrik nabídl příchozím na ochutnání tři bábovky a také dvě pomazánky – škvarkovou a česnekovou. Všem moc chutnalo a ten, kdo by měl výčitky svědomí, mohl nabrané kalorie zase vytančit na opraveném tanečním parketu u altánu v rozhlasové zahradě.

Kdo zmeškal sobotní Den otevřených dveří, má další šanci už příští týden. V rámci projektu Open House vás budou "rozhlasáci" v sobotu i v neděli opět provádět místy, kde pro vás připravují vysílání pro střední Čechy i pro Prahu.

autoři: Barbora Kvapilová , Von
Spustit audio