Čtvrteční Noční linka: Komunikace s vnitřním já

11. květen 2023

Před časem navrhl ve vysílání Noční linky posluchač Michal téma Rozmluvy s dítětem v nás. A nedávno připomněl posluchač Vítek všem naslouchajícím, že by se člověk měl mít rád.

Téma jistě vážné, ale třeba se ve chvílích zklidnění pouštíte do komunikace se svým já, přemýšlíte o svém místě ve světě, našli jste cestu k vnitřní rovnováze. Povídáte si sami se sebou spíše během zimních večerů nebo v létě při pohledu na plynoucí oblaka?

Je-li váš příběh inspirován právě takovými rozmluvami, třeba zavoláte na 731 800 900, anebo napíšete na e-mail linka@rozhlas.cz a necháte jejich přečtení na Borku Kapitančikovi.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...