Čtvrteční Noční linka: Našel/našla jsem lásku v pozdním věku

10. listopad 2022

Čím jsme starší, tím více se bojíme udělat pomyslný krok do neznáma a pustit se do nového partnerského vztahu. Někdy už ani nedoufáme a pak to přijde. Znáte to?

Potkali jste svou lásku v pozdějším věku? Jak a kde jste se poznali? Šli jste do toho po hlavě nebo jste byli váhaví a opatrní? Tvoří se vztah ve starším věku už rozumem nebo pořád srdcem? V čem jsou hlavní rozdíly od vztahů, které jste měli, když jste byli mladší? Jaké je najít si parťáka, když jste starší? Bydlíte spolu nebo se jen scházíte? Je váš partner o dost mladší nebo o dost starší?

Jestli parťáka stále hledáte, můžete nám nechat své telefonní číslo dnes v živém vysílání! Třeba se vám nějaká spřízněná duše ozve.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.