Čtvrteční Noční linka: Trapasy spojené s návštěvou

10. únor 2022

Určitě se vám vybaví situace, kdy jste se chystali na vzácnou návštěvu a přemýšleli jste o tom, co dobrého uvaříte. Zažili jste nějaké trapasy s tím spojené? Co nešikovného se vám při vaření povedlo? Případně co nevšedního se vám podařilo vykouzlit? Zažili jste opravdové faux pas? Jak jste situaci vyřešili? O téma si do Noční linky napsala paní Daniela z Berlína.

Faux pas je označení situace, kdy někdo poruší všeobecně přijímaná pravidla společenského chování či dobrých mravů, obvykle tak, že o tom ani neví. Výraz je široce rozšířen po celém světě, ovšem jeho obsah se v pojetí různých kultur, sociálních vrstev, společností a míst liší.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko