Další Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu hostila Flora Olomouc

26. duben 2022

Den s regionálními stanicemi tentokrát zamířil do Olomouce, kde se konala v pátek 22. dubna 2022 další část prezentace regionálních stanic Českého rozhlasu.

Druhá z letošních čtyř zastávek se tentokrát uskutečnila u příležitosti tradiční mezinárodní květinové a zahradnické výstavy Květy a světy na výstavišti Flora Olomouc.

Celý areál rozezněl koncert, na kterém vystoupili Petra Černocká, Milan Drobný, David Deyl, Marcel Zmožek, Pavel Vítek, Pavel Novák mladší, Jakub Smolík nebo Jana Chládková s kapelou Pontiac.

Čtěte také

Kromě hudebních vystoupení se diváci v přeplněném koncertním stanu dobře bavili při živém vysílání talk show Slavné dvojice, jejímiž hosty byli herec Josef Dvořák, který v těchto dnech slaví 80. narozeniny, a jeho dlouholetá kolegyně a kamarádka herečka Jana Paulová.

Celodenním programem, který zhlédlo téměř 2500 návštěvníků, provázeli moderátoři Patrik Rozehnal a Zora Ježková.

Další, v pořadí již třetí Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu plánujeme na pátek 26. srpna 2022 v rámci 48. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...