Den s Karlem Gottem ve vysílání Regionu

30. září 2020

Ve čtvrtek 1. října 2020 uplyne přesně rok od úmrtí mnohonásobného Zlatého slavíka Karla Gotta. Region toto výročí ve svém vysílání připomene speciálním Dnem s Karlem Gottem.

Vzpomínky přátel a kolegů Karla Gotta ve vysílání Regionu:

06:20 – Jiří Suchý

08:20 – Helena Vondráčková

09:45 – Karel Šíp

12:30 – Jitka Zelenková

14:30 – Felix Slováček

17:30 – Václav Vydra

Po 13. hodině bude speciálním hostem Luboše Xavera Veselého v pořadu Xaver a host moderátor a hudební publicista Miloš Skalka, který s Karlem Gottem úzce spolupracoval.

Na Karla Gotta se bude vzpomínat i po 16. hodině v Humoriádě, v níž nebudou chybět povídání Karla Gotta s Karlem Šípem a Jaroslavem Uhlířem nebo vzpomínka na účinkování s humoristou a komikem Felixem Holzmannem.

Pro posluchače bude v pořadech Xaver a host a Humoriáda připravena také soutěž o vstupenky na vyprodaný koncert Pocta Karlu Gottovi a speciální 4CD s Největšími hity Karla Gotta.

Hudební vzpomínku na Karla Gotta s přiléhavým názvem C’est la vie připravil pro posluchače Mirek Černý. Ve vysílání Regionu ji uslyšíte po 21. hodině.

autor: JMys | zdroj: Český rozhlas
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, šéfredaktor a moderátor Rádia Junior

Tomáš Vacek

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.