Díky Humoriádě na cestách slzeli diváci v Kolíně smíchy

17. říjen 2019

V Městském divadle v Kolíně si v úterý 15. října diváci Humoriády na cestách užili historek a anekdot od Ivanky Deváté, Josefa Dvořáka a Zdeňka Junáka. Jejich vyprávění pak střídaly písničky Jany Chládkové. Vystoupení si nenechalo ujít více než 400 diváků v zaplněném sále.

Návštěvníci se smáli od samého začátku, kdy Zdeněk Junák líčil svou nahotu na jevišti a také chvíli, kdy v divadelní hře nechtěně vypustil vanu. Pak už měli diváci možnost hlasovat, jakou historku chtějí dále slyšet. Rozhodovala síla jejich potlesku, kterou měřil moderátor večera Patrik Rozehnal pomocí hlukoměru.

Diváci si tak vybrali vyprávění Ivanky Deváté o pobytu jejího syna na škole v přírodě, vzpomínky na natáčení silničních scén v seriálu Četnické humoresky od Zdeňka Junáka nebo zážitky Josefa Dvořáka o natáčení se zvířaty. Účinkující i diváci pak slzeli smíchy, když Josef Dvořák vyprávěl o zájezdu Kladivadla do Hamburku, kde mimo jiné hrál i velrybu.

Příchozím udělal radost také stolní kalendář Humoriády na rok 2020. Ten dostali všichni diváci ke své vstupence a po skončení programu si ho nechali podepsat na autogramiádě ve foyer. Byl to ojedinělý večer plný energie a radosti, za který se patří všem účinkujícím i divákům poděkovat.

Humoriáda v Kolíně - Herec Zdeněk Junák s moderátorem Patrikem Rozehnalem

I vy si budete moci vybrat mezi nabídnutými historkami a etudami v podání kolegů z Humoriády. Ještě jsou k dispozici vstupenky na vystoupení 19. 11. v Jihlavě v Domě kultury DKO Jihlava nebo 28. 11. v Ostravě v Divadle Mír. Tak neváhejte a přijďte se zasmát! V úterý 22. 10. se na vás těšíme ve vyprodaném sále Bio Centrál v Hradci Králové.

Spustit audio