O pořadu Doktorská rada

Užitečné rady, které se týkají vašeho zdraví, nabízí každou středu MUDr. Irena Kudrnovská. Pořad připravuje Markéta Vejvodová.

MUDr. Irena Kudrnovská pochází z Prahy, kde také vystudovala Gymnázium Jana Keplera a následně Fakultu dětského lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Touha stát se dětskou lékařkou se jí ale po studiích nevyplnila. V realitě lékařského prostředí neměla po absolutoriu jako lékařka možnost uplatnění na dětském oddělení, a tak nakonec přešla na interní oddělení, kde získala i atestaci.

Následně získala i atestaci ze všeobecného lékařství a začala ordinovat jako obvodní praktická lékařka. Své lékařské zkušenosti získávala mimo Prahu v nemocnici v Berouně a též jako praktický lékař v Loděnici u Berouna. Po letech praxe se vrátila zpět do Prahy a už několik desítek let léčí své pacienty jako praktický lékař na poliklinice v ulici Na Dlouhém lánu v Praze.

Pořad připravují

Další pořady

 • Divadlo pro vaše uši

  Ponořte se do hlubin archivu mluveného slova a vychutnejte si to nejlepší v podání legendárních českých herců, komiků a vypravěčů.

 • Výlety

  Průvodce po nejzajímavějších místech Čech, Moravy a Slezska.

 • Noc s českými písničkami

  Každou noc hodina hezkých českých, občas i slovenských, melodií.

 • Pochoutkové Vánoce

  Poslechněte si tipy a recepty na vynikající vánoční jídla od špičkových českých šéfkuchařů, jako jsou Zdeněk Pohlreich, Jan Punčochář, Přemek Forejt a Roman Paulus.