O pořadu Doktorská rada

Užitečné rady, které se týkají vašeho zdraví, nabízí každou středu MUDr. Irena Kudrnovská. Pořad připravuje Markéta Vejvodová.

MUDr. Irena Kudrnovská pochází z Prahy, kde také vystudovala Gymnázium Jana Keplera a následně Fakultu dětského lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Touha stát se dětskou lékařkou se jí ale po studiích nevyplnila. V realitě lékařského prostředí neměla po absolutoriu jako lékařka možnost uplatnění na dětském oddělení, a tak nakonec přešla na interní oddělení, kde získala i atestaci.

Následně získala i atestaci ze všeobecného lékařství a začala ordinovat jako obvodní praktická lékařka. Své lékařské zkušenosti získávala mimo Prahu v nemocnici v Berouně a též jako praktický lékař v Loděnici u Berouna. Po letech praxe se vrátila zpět do Prahy a už několik desítek let léčí své pacienty jako praktický lékař na poliklinice v ulici Na Dlouhém lánu v Praze.

Pořad připravují

Další pořady

 • Noční linka

  Čas na vaše příběhy.

 • My a oni

  Pořad, který formou rozhovorů a reportáží poskytuje obraz soužití cizinců s Čechy.

 • Sedmikrásky na nebi

  Unikátní vzdělávací pořad o krásách naší oblohy.

 • Velká radioporadna

  Nevíte, jaké dotace můžete získat na úpravu svých domů a bytů, abyste díky tomu ušetřili? Váháte, jestli fixovat ceny elektřiny nebo plynu, nebo zda máte změnit dodavatele?