Festivalová pohoda. Porta v Řevnicích ani po třinácté návštěvníky nezklamala

18. červenec 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Český rozhlas Region byl jedním z hlavních partnerů festivalu Porta 2021
0:00
/
0:00

Finále 55. ročníku festivalu Porta se v Lesním divadle v Řevnicích se konalo už po třinácté. Představili se tu kapely a interpreti, kteří postoupili z oblastních kol nebo semifinále soutěže. Program byl jako tradičně nabitý známými osobnostmi folk a country.

Jako hosté vystoupili Věra Martinová, Jiří Dědeček, COP, Lokálka, Robert Křesťan a Druhá tráva, Žamboši nebo Zelenáči, kteří zavzpomínali na Mirka Hoffmana, Michala Tučného a Honzu Vyčítala.

Vítěz si odnáší sošku Porty a spoustu dárků, mezi nimiž jsou kytara, mikrofony, sluchátka, nahrávání v profesionálním studiu a další.

Středočeský kraj a Prahu reprezentovali Choroši, Blondýna, Lu's a Five Leaf Clover.

Mezi diváky byli i Helena a Petr z Berouna, kteří nechyběli ani na jednom ze 13 festivalů Porta, konaných v Řevnicích. A jak řekla Anna Roytová z vedení řevnického festivalu, byli první, kteří si na internetu koupili vstupenky na letošní ročník.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Kolekce krátkých rozhlasových her přinášejících nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona.

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

15 případů Sherlocka Holmese

15 případů Sherlocka Holmese II.

Koupit

15 skvělých klasických případů Sherlocka Holmese, Případ Codex Euricianus, Případ s Lví hřívou, Případ s motýly Hilesia, Případ s Homo ludens a další v podání vynikajícho Miloše Kopeckého a neméně báječho sekundanta Vladimíra Ráže.