Havajská masáž, psí alergie, drátěné ploty

1. květen 2010

Jak si dobře odpočinout a načerpat energii? Například při masáži Lomi-Lomi, o níž se víc dozvíte v Hobby magazínu. Potřebovali byste s příchodem jara nový drátěný plot a zvažujete, o jak náročnou práci se jedná? Alergie znepříjemňuje život nejen lidem, ale i zvířatům. Co je dobré vědět o alergiích psů zjišťoval kolega Jan Zítka. Vy se o všech těchto tématech dozvíte víc ze 178. vydání poradny pro kutily, chovatele, zahrádkáře, chataře, chalupáře a všechny, kteří se neradi nudí...

Ozelenění střešní plochy
Rozhodujete se, jestli si pořídíte na střeše střešní zahradu a nevíte jak moc komplikované bude vaší střechu ozelenit? Možností je více a záleží na tom, jaké rostlinky si pro Vaší zahradu vyberete. Všechny možnosti střešní zeleně pro vás zjišťovala Markéta Vejvodová u Vladimíra Horského ze specializované firmy Terestra.


Havajská masáž Lomi-Lomi
Jak si dobře odpočinout a načerpat energii? Například při masáži Lomi-Lomi. Pochází z Havajských ostrovů a má vysoký relaxační a terapeutický účinek. Co nás čeká, pokud zajdeme na havajskou masáž Lomi-Lomi? To vám prozradí fyzioterapeutka Lucie Slavíková...

Jak si vyrobit drátěný plot
Potřebovali byste s příchodem jara nový drátěný plot a zvažujete, o jak náročnou práci se jedná? Dnes jsou k dispozici komponenty, které Vám se stavbou drátěného plotu pomohou natolik, že jí zvládnete určitě sami. O drátěných plotech a jejich přípravě hovořila Markéta Vejvodová se zahradním architektem Danielem Purgertem ze společnosti Zahrady snů – European Service.


Alergie u psů
Alergie znepříjemňuje život nejen lidem, ale i zvířatům. Co je dobré vědět o alergiích psů? S jakými druhy se nejčastěji můžeme setkat a jaké zdravotní problémy mohou způsobit? O tom, ale i o následné zdravotní péči si s veterinářkou Janou Bendovou povídal Jan Zítka.

Dobrá rada na závěr
Cibuli, celer, mrkev a bylinky nakrájejte, dejte na pánev a na nich upečte rybu, ta pak získá lahodnou vůni a také se nepřilepí na dno pánve.

autoři: Eduard Hrubeš , Jan Zítka , Markéta Vejvodová
Spustit audio