Humoriáda na cestách slaví úspěch – všechna představení plně vyprodána! Tentokrát jsme rozdávali radost v brněnském Divadle Radost

30. říjen 2019

Také poslední říjnové úterý patřilo Humoriádě na cestách. Tentokrát se lidé bavili hodinu a půl ve vyprodaném Divadle Radost v Brně. Své historky, anekdoty a veselé zážitky vyprávěli Uršula Kluková, Jan Přeučil a Ondřej Kepka. Písničkami program doplnil zpěvák Marcel Zmožek a večerem diváky provedl Patrik Rozehnal.

Humoriáda na cestách je zábavný interaktivní pořad, do kterého se zapojují i sami diváci. Svým hlasováním rozhodnou, jak bude program pokračovat – jaké historky a anekdoty dále uslyší. Záleží vždy jen na síle potlesku. A tak v Brně návštěvníci rozhodli, že Jan Přeučil vyprávěl lechtivou historku, kterou zažil s Jiřím Kodetem, Ondřej Kepka zavzpomínal na básnickou improvizaci své maminky Gabriely Vránové a Uršula Kluková rozesmála publikum svým vyprávěním o vítání příbuzných z ciziny.

Jan Přeučil se vyznal k lásce k rozhlasu a k Humoriádě zvlášť, na které obdivuje krásnou češtinu všech účinkujících včetně moderátorů. Ondřej Kepka přiznal, že ho přitahuje živé vysílání s telefonáty posluchačů. A Uršula Kluková prohlásila, že je to krásný, veselý a pro ni samotnou mimořádně oblíbený pořad.

Herec Ondřej Kepka na Humoriádě na cestách v Brně

Největší potlesk měly tentokrát anekdoty, některé z nich byly i ostřejší, ale publikum je vřele přijalo, stejně jako dárek v podobě stolního kalendáře Humoriády na rok 2020 s tvářemi všech pravidelných hostů tohoto pořadu. Kalendář dostali diváci při odchodu a využili ho ke sběru podpisů účinkujících na autogramiádě, která následovala po představení ve foyer divadla.

O Humoriádu na cestách je tak velký zájem, že už jsou všechny její zbývající zastávky až do konce listopadu vyprodány. Příští úterý 5. listopadu se na vás těšíme (Tomáš Töpfer, Ivanka Devátá, Jiří Krampol, Pavel Vítek, Patrik Rozehnal) ve vyprodaném sále Divadla v Klatovech!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová