Léto u vody odstartovalo v Kolíně

5. červenec 2008

První zastávka naší prázdninové jízdy po středočeských koupalištích byla ve Vodním světě v Kolíně. Vzhledem k počasí byl počet účastníků českého rekordu v synchronizovaném pískání 61 osob. Ustavili tak nový český rekord v této disciplíně, který potvrdila i komisařka Agentury Dobrý den Pelhřimov.

Speciálním hostem naší akce byl moderátor hlavních zpráv TV Prima a náš někdejší kolega Jirka Chum, který se hned vedle kolínského koupaliště narodil. Do Kolína jsme pozvali také profesora Petra Arenbergera, přednostu Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, který všem zájemcům prohlédl jejich pihy a mateřská znaménka. Ze všech účastníků rekordního pískání jsme vylosovali 10 majitelů speciálních letních balíčků Českého rozhlasu Region. Stejnou možnost samozřejmě nabídneme i návštěvníkům Letního koupaliště u Sletiště v Kladně, kam s námi v sobotu 12. července po poledni dorazí moderátor Jan Rosák.

autoři: Michal Plšek , Soňa Jindrová
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, šéfredaktor a moderátor Rádia Junior

Tomáš Vacek

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.