Nedělní pochoutky s Dádou Patrasovou

A budeme vařit jihoitalské rajčatové krevety.

V neděli přijde do rozhlasové kuchyně vařit jihoitalské rajčatové krevety herečka Dagmar Patrasová. S otevřenou náručí jí přivítají moderátoři Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal. Budou si povídat o tom, že Dáda byla jeden čas na jihu Itálie, kde okusila, co to znamená vařit pro italskou rodinu. Zavzpomíná na Sicílii i tamní srdečné lidi. Dozvíte se, jak se seznámila s Felixem Slováčkem, a že to bylo přes jídlo. Proč šla natruc tatínkovi na konzervatoř a další zajímavé věci. Kromě toho uslyšíte rychlovýslech i pochoutkovou reportáž Renaty Mňukové.

Dagmar Patrasová v Pochoutkách

Nejnovější recepty

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...