Německý špic, set-top-boxy, sběratel minerálů

21. listopad 2009

155. Hobby magazín Eduarda Hrubeše vám přinese informace o letničce Million Bells. Také vám poradí, jak si vybrat správný set-top-box a dozvíte se něco o malých a trpasličích německých špicech...

Million Bells
Letnička, která doslova zaplaví váš truhlík květy. Vybrat si můžete z několika barev, mezi kterými nechybí červená, modrá, fialová, oranžová či bílá.

Sběratel minerálů
Jiří Špalek z Kladna se může pochlubit opravdu rozsáhlou mineralogickou sbírkou. Ta čítá desítky tisíc exemplářů. Jde o různé kamení z České republiky i ze světa.

Jak si vybrat správný set-top-box?
Pokud jste si včas nekoupili digitální přijímač, máte teď možná problémy se sledováním vašich oblíbených televizních pořadů Od 1. 11. 2009 totiž mohou obyvatelé Středočeského kraje přijímat pouze digitální TV vysílání. Jenomže jak si tuhle malou krabičku vlastně správně vybrat? To pro Vás zjišťovala Markéta Vejvodová u odborníka na digitalizaci Filipa Rožánka.

Německý špic
Německý špic je dobrý hlídač a také společník. Tyto pejsky dobře poznáme podle husté srsti, krátkého nosu a liščího výrazu. Existuje v pěti velikostech. Jan Zítka se s veterinářkou Radkou Kotvaltovou zaměřil na nejmenší varianty - trpasličí a malé.

Dobrá rada na závěr:
Bramborové knedlíky se při vaření nerozpadnou, pokud do vody přidáme malou špetku hladké mouky.

Spustit audio