Oslavili jste s námi narozeniny Regionu. Děkujeme!

Oslava narozenin Regionu 2018
Oslava narozenin Regionu 2018

Daniel Hůlka, Leona Machálková, Josef Zíma i Marcela Holanová – a přes šest tisíc z vás, našich příznivců a posluchačů - to byla narozeninová oslava Českého rozhlasu Region. Věříme, že jste si ji užili stejně, jako my. Děkujeme vám!

I letos hostila narozeninovou oslavu Regionu lázeňská kolonáda v Poděbradech. Narozeninový koncert zahájil nestárnoucí Josef Zíma, po něm následovaly koncerty Jany Chládkové, Leony Machálkové, Davida Deyla, Marcely Holanové, Daniela Hůlky, Petra Kotvalda, vydařené odpoledne pak uzavřela skupina Keks.

Role průvodců narozeninovou oslavou se opět ujali Iveta Chlumská a Patrik Rozehnal. Setkat jste se mohli i s dalšími moderátory a redaktory, kteří připravují naše vysílání. Poprvé tak mohl narozeniny Regionu oslavit moderátor Ranního Regionu Honza Macoun: „Mile mě překvapila atmosféra, která na narozeninovém koncertu panovala,“ popsal své první dojmy po skončení oslavy.

Připravený byl i bohatý doprovodný program. Velký zájem všech generací vzbudil speciální stůl na cvrnkání kuliček. Představil se i časopis Zahrádkář, který nabídl ukázky práce floristky a také živou zahrádkářskou poradnu. Součástí oslavy byla i sbírka společnosti Prosaz na podporu zdravotně hendikepovaných.

Na videa z Narozenin Regionu se můžete podívat na našem facebooku.

Už teď se těšíme, jak společně oslavíme Narozeniny Regionu v roce 2019!