Páteční Noční linka: Nejkrásnější zimní dobrodružství!

1. prosinec 2023

Přenesme se do minulosti, kdy sníh zkrášloval naše mládí a zimní dobrodružství měla úplně jiný punc. Která zimní vzpomínka z vašeho mládí vám dodnes vyvolává úsměv na tváři?

Vzpomeňte si na váš první zimní den, kdy jste se poprvé naučili bruslit na zamrzlém rybníku. Jaké to bylo? Kdo byl váš společník při nočním sáňkování a jaké památné okamžiky to přineslo? Jaká zima vám utkvěla v paměti jako ta nejmagičtější a proč? Jaký byl váš nejoblíbenější zimní sport v mládí, který byste doporučili i dnešní generaci?

Jakou píseň nebo melodií si spojujete s krásnými zimními večery a proč? Přijďte s příběhem, kdy vás zimní dobrodružství zavedlo na nečekané místo, které vám zůstalo v srdci.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.