Páteční Noční linka: Příběhy o věrnosti

15. červenec 2022

Dnes uvítáme vaše příběhy o věrnosti i zradě, dobru i zlu, naději, která nezhasíná, pokud nás provází láska.

Nejvýbušnější a nejdramatičtější jsou asi první lásky, kdy nás ženou hormony a všechny ty ostatní věci, kdy si říkáme, že dokážeme pro lásku i zemřít. 

Vzpomenete si na nějaký silný osobní příběh o věrnosti nebo nevěře? Kdy jste s věrností nebo naopak s nevěrou nejvíce bojovali vy sami? Jak jste se s tím vypořádali? Dá se nevěra odpustit? Pokud ano, jak dlouho trvá narovnání vztahu? Nezůstanou na něm šmouhy? 

Vaše příspěvky nám můžete psát na rohlas.cz/linka, kde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email nocnilinka@rozhlas.cz a také telefon 731 800 900.

V době vysílání můžete volat do studia Českého rozhlasu Zlín, kde vás čeká Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.