Pečete to nejlepší cukroví? Přesvědčte o tom také odbornou porotu

Cukroví, ilustrační foto
Cukroví, ilustrační foto
Pečete každý rok na Vánoce cukroví, které má u strávníků obrovský úspěch? Zkuste ho tentokrát přihlásit do soutěže Vypečené cukrování, kde můžete vyhrát zajímavé ceny. Sladké klání probíhá v rámci Polabských vánočních trhů na výstavišti v Lysé nad Labem. Poradíme vám, jak se zapojit.

Vypečené cukrování představuje každoroční soutěž, v rámci které hledá odborná porota nejkrásnější a nejchutnější kousky od hobby cukrářek, cukrářů a milovníků tradičních a netradičních vánočních cukrátek.

Účast v soutěži je jednoduchá. Stačí do úterý 13. prosince doručit na výstaviště v Lysé nad Labem, případně k nám do Regionu 10 kousků jednoho druhu cukroví. Vánoční dobroty můžete přinést osobně, nebo je poslat poštou, v každém případě ho doporučujeme dobře zabalit do krabičky, jelikož se bude hodnotit i vzhled laskomin. Do soutěže můžete přihlásit více druhů, nezapomeňte ale vždy dodat 10 vzorků od každého a balíček označit nápisem Vypečené cukrování a vaším jménem a adresou.

Všichni finalisté obdrží hodnotné věcné ceny. Polabské vánoční trhy vyvrcholí v sobotu 16. prosince, kdy proběhne finále Vypečeného cukrování s Jiřím Štědroněm a v podvečer zazáří nad Lysou nad Labem ohňostroj.