Pondělí: Jak jste prožívali konec školního roku?

30. červen 2014

Těšili jste se na prázdniny? Jak jste prožívali konec školního roku v roli dítěte, rodiče, prarodiče? Konec školního roku je radost pro školáky, starost pro rodiče. Kam jste jezdili na prázdniny? Jaká vzpomínka se vám vybaví na poslední školní den v roce? Nosili jste paní učitelce květiny? Báli jste se přijít domů s vysvědčením?

Poslední školní den před prázdninami bývá kritický nejen pro děti a rodiče, ale i pro řidiče a ostatní účastníky provozu. Děti jsou plné očekávání, těší se na dva měsíce prázdnin. Rodiče zajímá s jakými výsledky se dostaví jejich ratolesti domů. Zároveň už přemýšlí o tom, kam se jim podaří děti na celé dva měsíce umístit.


Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...