Pondělní Noční linka: První byt

6. září 2021

Vzpomenete si ještě na vaše první bydlení? Jak jste ho získali? Bydleli jste sami nebo už se svým protějškem? Jak jste si ho zařídili, co tam nesmělo chybět? Šlo ještě o studentské bydlení nebo už to bylo s novou rodinou? Bydlíte stále ve stejném bytě, případně domě? Stěhovali jste se v životě často? Byly to velké vzdálenosti? Bylo to například právě kvůli novému bytu?

Byt je buď jedna místnost, nebo více místností vhodným způsobem propojených, které jsou oddělené od zbytku domu. Celý prostor lze uzamknout. Tyto místnosti slouží k ubytování jedné nebo více osob. Obvykle žijí v jednom bytě příslušníci jedné rodiny.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko