Poslouchejte Ranní Region a soutěžte s námi o vstupenky na narozeninový koncert Milana Drobného 77+

27. listopad 2022

Od pondělí 28. 11. do čtvrtka 1. 12. soutěžíme o vstupenky na slavnostní koncert k 78. narozeninám zpěváka Milana Drobného a jeho skupiny Nadrobno. Poslouchejte Ranní Region mezi 8 a 9 hodinou.

Své 78. narozeniny oslaví populární zpěvák Milan Drobný slavnostním koncertem ve čtvrtek 1. prosince od 19:00 hodin v pražském Kulturním domě Barikádníků.

Kromě oslavence a jeho skupiny Nadrobno vystoupí jako hosté Věra Martinová, Petra Černocká, Kamelie, Martin France a Václav Kopta.

Čtěte také

Zúčastnit koncertu se můžete i vy. Od pondělí do čtvrtka vyhraje každý den jeden výherce na koncert 2 volné vstupenky a bonusové CD Milana Drobného. 

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...