Poslouchejte Ranní Region a soutěžte s námi o vstupenky na narozeninový koncert Milana Drobného 77+

27. listopad 2022

Od pondělí 28. 11. do čtvrtka 1. 12. soutěžíme o vstupenky na slavnostní koncert k 78. narozeninám zpěváka Milana Drobného a jeho skupiny Nadrobno. Poslouchejte Ranní Region mezi 8 a 9 hodinou.

Své 78. narozeniny oslaví populární zpěvák Milan Drobný slavnostním koncertem ve čtvrtek 1. prosince od 19:00 hodin v pražském Kulturním domě Barikádníků.

Kromě oslavence a jeho skupiny Nadrobno vystoupí jako hosté Věra Martinová, Petra Černocká, Kamelie, Martin France a Václav Kopta.

Čtěte také

Zúčastnit koncertu se můžete i vy. Od pondělí do čtvrtka vyhraje každý den jeden výherce na koncert 2 volné vstupenky a bonusové CD Milana Drobného. 

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.