Pošta v Milostíně začala razítkovat srdíčkem první letošní valentýnské zásilky

7. únor 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jedna z prvních letošních zásilek se speciálním valentýnským razítkem

Česká pošta i letos pokračuje v tradici valentýnských razítek. Na milostínské poště na Rakovnicku od 7. února razítkují zásilky speiálním příležitostným razítkem připomínajícím Svátek všech zamilovaných. Jako každý rok se na poště až do 14. února nezastaví, opět očekávají tisíce zásilek.

Malá pošta v Milostíně už je v obležení dopisů a pohlednic, které paní poštmistrová Danuše Pavlíková musí orazit. Na poštu nastoupila teprve nedávno a razítkování valentýnských zásilek ji tedy čeká poprvé. Zatím stíhá pohledy i dopisy odbavovat. Počítá i s tím, že bude pracovat přesčas, aby všichni zamilovaní nebo sběratelé zásilku s valentýnským razítkem obdrželi.

Zájemci mohou poslat valentýnské přání s údaji adresáta a známkou vloženou do ofrankované obálky na adresu Pošta Milostín, 270 05, nejpozději do 14. února. Zde valentýnku v uvedených dnech orazítkují a pošlou milovanému adresátovi. Na milostínské poště se lze také pro razítko zastavit osobně. Podívejte se, kdy je otevřeno:

Otevírací doba pošty v Milostíně
autoři: Soňa Jindrová , JMys | zdroje: Český rozhlas , Česká pošta
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová