Prasklé vodovodní potrubí zaplavilo ulici Na Radouči v Mladé Boleslavi

7. prosinec 2023 15:40

V ulici Na Radouči v Mladé Boleslavi prasklo ve čtvrtek po poledni vodovodní potrubí 600 mm a zaplavuje celou ulici. Úsek mezi křižovatkami s ulicemi Jana Palacha a 17. listopadu byl uzavřen. Na místě zasahují pracovníci VAK, hasiči, policisté. V důsledku havárie byla bez vody severní část Mladé Boleslavi od ulice Erbenova a Na Radouči, Kosmonosy a Debř.

Část obyvatel v severní části Mladé Boleslavi se ocitla dnes po poledni kvůli havárii vodovodního potrubí bez vody. Voda zaplavila ulici Na Radouči, bude se odčerpávat. Zatím není jasné, kdy se podaří havárii odstranit, řekl ČTK zaměstnanec dispečinku Vodovodů a kanalizací Mladá Boleslav kolem 14:00.

V průběhu odpoledne se dodávku vody podařilo obnovit z náhradního zdroje.

"V ulici Na Radouči prasklo ve čtvrtek po poledni vodovodní potrubí 600 mm a zaplavuje celou ulici. Úsek mezi křižovatkami s ulicemi J. Palacha a 17. listopadu byl uzavřen. Na místě zasahují pracovníci VAK, hasiči, policisté," uvedl na webu magistrát. V zaplavené části zřejmě budou odtahovat auta.

"Na několika místech došlo k propadům komunikace, vytyčíme nebezpečnou zónu a pak místo předáme pracovníkům VAK," řekla ČTK mluvčí krajských hasičů Vladimíra Kereková.

autor: JMys | zdroj: ČTK
Spustit audio