Prodloužení skončilo pro mladoboleslavské hokejisty porážkou. Doma podlehli Zlínu 2:3

22. prosinec 2020 09:33

Hokejisté Mladé Boleslavi neuspěli v konfrontaci se Zlínem. Po čtyřech domácích výhrách v řadě podlehli Beranům 2:3 v prodloužení. Mužem zápasu byl hostující gólman Daniel Huf. Zlikvidoval 48 z celkového počtu 50-ti střel domácích hráčů.

"Dva body pro nás jsou výborným výsledkem, za který jsme šťastní," pochval si hrdina zápasu – zlínský gólman Daniel Huf. Na boleslavském ledě se pořádně zapotil. Některé jeho zákroky přitom nebyly nestylovější. Účel ale splnily a nakonec přinesli hostujícímu celku dva body.

Domácí hráči se dlouho nemohli vzpamatovat z úvodu zápasu, kdy do sedmé minuty dvakrát inkasovali. Poprvé přitom už po třiadvaceti sekundách od zahájení hry. "My jsme měli hodně špatný začátek, kdy jsme do toho vstoupili laxně a Zlín nás za to potrestal," hodnotil utkání mladoboleslavský trenér Pavel Patera.

Souboj Mladé Boleslavi se Zlínem

Mladoboleslavští hokejisté sice ve třetí třetině srovnali skore na 2:2, při prodloužení ale nedokázali využít minutu a půl dlouhou přesilovkou a posléze inkasovali.

autor: Pavel Petr