Region oslaví své narozeniny zářijovým koncertem v Poděbradech

6. srpen 2018
Lázeňská kolonáda v Poděbradech

Daniel Hůlka, Leona Machálková, Josef Zíma i Marcela Holanová – nejen ti se představí na narozeninovém koncertu Českého rozhlasu Region v sobotu 8. září v Poděbradech. Na oslavách nebude chybět ani doprovodný program včetně autogramiád, soutěží pro děti nebo zahrádkářské poradny. A dobrá zpráva je, že vstup je úplně zadarmo.

Český rozhlas Region přináší posluchačům po celý rok nejen užitečné informace nebo rady, ale i zábavu a spoustu populárních českých písniček. A to vše se odrazí i v programu narozeninové oslavy. Bohatý program na pódiu začne v půl jedné odpoledne.

Narozeninový koncert zahájí Josef Zíma, který na Regionu pravidelně moderuje večerní pořad U muziky. Následovat budou Jana Chládková, Leona Machálková, David Deyl, Marcela Holanová, Daniel Hůlka, Petr Kotvald a skupina Keks.

Hudební program Narozenin Regionu 2018

12:30     Josef Zíma
13:00     Jana Chládková
13:30     Leona Machálková
14:00     Petr Kotvald
14:30     David Deyl
15:00     Marcela Holanová
15:30     Daniel Hůlka
16:00     KEKS

V roli průvodců se objeví dvojice nejpopulárnějších moderátorů rádia – Iveta Chlumská a Patrik Rozehnal. „Když moderujete v rádiu, tak své posluchače samozřejmě nemáte šanci vidět. A proto je koncert v Poděbradech skvělou příležitostí k tomu, abychom se s posluchači setkali. Věřím, že i letos to budou příjemná setkání,“ říká Iveta Chlumská, která moderuje Dopolední Region i velmi populární písničky na přání. Kromě Ivety a Patrika se samozřejmě do Poděbrad chystají i další moderátoři, redaktoři a editoři rádia.

Odpolední koncert je samozřejmě hlavním lákadlem narozenin Regionu, ale atrakcí bude připraveno víc. Už dopoledne otevře svůj stánek časopis Zahrádkář, který nabídne ukázky práce floristky a také živou zahrádkářskou poradnu. Ta naváže na pravidelnou rubriku zahrádkářských tipů, které Region vysílá každý pátek dopoledne. Součástí odpoledního programu budou také autogramiády všech účinkujících, soutěže pro děti a další překvapení.

Dějištěm oslavy narozenin Českého rozhlasu Region bude lázeňská kolonáda v Poděbradech v sobotu 8. září od 12:30. Bližší informace můžete slyšet ve vysílání Českého rozhlasu Region na frekvenci 100,7 FM.

Narozeniny Regionu 2018