Sobotní Noční linka: Jak jste prožili léto?

3. září 2022

Je začátek září. Děti jsou zpět ve škole a pracující lidé v zaměstnání. Jaké bylo léto? Jak jste si užili slunné počasí, dovolenou a prázdniny?

Kde se vám nejvíce líbilo? Co všechno jste tam dělali a viděli? Jaký je váš největší zážitek z letošního léta? Udělali jste hodně práce na zahrádce? Měli jste u sebe děti nebo vnoučata na prázdninách? Co jste s nimi prožívali? Využili jste letošní prázdniny k tomu, že jste cestovali u nás doma nebo do zahradničí? Byli jste spokojeni se službami? Pojďme si společně zavzpomínat na léto. 

Vaše příspěvky nám můžete psát na rozhlas.cz/linka, kde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email linka@rozhlas.cz a také telefon 731 800 900.

V době vysílání můžete volat do studia Českého rozhlasu Zlín, ve kterém se na vás těší Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.