Sobotní Noční linka: Koukáte rádi na reality show?

12. září 2020

Koukáte rádi na různé reality show, ve kterých vystupují obyčejní lidé prostě sami za sebe? Máte pocit, že se tam najdou i poučné věci, ze kterých si člověk může vzít určité zkušenosti a nebo si uvědomit, co třeba nedělat druhým? Mají podle vás reality show u diváků vlastně na celém světě úspěch? A myslíte si, že se dají účinkováním v reality show celkem dobře vydělat peníze? A co vy, zkusili byste si to někdy rádi sami?

S různými reality show nejen na televizních obrazovkách jako by se v poslední době roztrhl pytel. Někdy prý jsou jejich protagonisté i poměrně slušně za své výkony zaplaceni. A tak se vaří, řeší manželství a děti a nebo rozvody a prádlo se pere pěkně veřejně. Někdy je zajímavé sledovat, jak se účinkující chovají a co o sobě také řeknou, i když velmi často je scénář nějakým způsobem připraven dopředu. A někdy také různé reakce mohou být i poučné pro ostatní, aby si uvědomili, jak se prostě nechovat. A co vy, díváte se někdy?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.