Sobotní Noční linka: Naše svatební cesta

10. září 2022

Svatební cesta je výjimečnou událostí a vrcholem svatební romantiky. Neměla by to být obyčejná dovolená, ale nevšední zážitek na celý život. Jde o první společnou cestu, kterou lidé absolvují jako manželé, takže na ni nejde zapomenout.

Jaký byl ten váš začátek putování manželstvím? Kam jste vyjeli na svatební cestu? Jaká byla? Co jste si z ní odnesli? Co jste na ní prožili a jaké suvenýry z ní máte doma uschovány? 

Vaše příspěvky nám můžete psát na rozhlas.cz/linka, kde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email linka@rozhlas.cz a také telefon 731 800 900.

V době vysílání můžete volat do studia Českého rozhlasu Zlín, ve kterém se na vás těší Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.