Soutěžte s námi, najděte naši hlídku a získejte skvělé digitální rádio. Chyťte si svůj DAB!

16. listopad 2021

Vezeme vám digitální rádia, na kterých zní naše vysílání nejlépe. Od pondělí do pátku máme zastaveníčka ve vašem kraji. První tři dostanou digitální rádio.

Soutěž probíhá v týdnu od 22. do 26. listopadu 2021. Digitální rádio DAB+ přináší vyšší zvukovou kvalitu, takže máte lepší a čistší zvuk. Pokud má DAB rádio i graficky displej, vidíte doprovodné grafické informace. V digitálu najdete i více programových stanic, což vám zajišťuje programovou pestrost.

Přijďte si pro DAB rádio

Jak na to? Stačí poslouchat naše vysílání. DAB hlídka se vám bude přímo ve vysílání hlásit z místa, kde se nachází. Formou živých vstupů budete od moderátora dostávat indicie, kde hlídku najdete. Jakmile hlídka zastaví na finálním místě a oznámí svou přesnou polohu, soutěžící se musí co nejrychleji dostat na místo.

První tři lidé, kteří dorazí k hlídce a řeknou heslo „Chyťte si svůj DAB“, získávají rádio GoGEN DAB 300. Každý všední den navštívíme v rámci našeho kraje tři místa. Vyhrát můžete pouze jednou – každý výherce DAB rádia podepisuje předávací protokol. Podívejte se na šťastné výherce, kteří poskytli souhlas se zveřejněním:

Výherci pondělního kola z Benešova, Příbrami a Sedlčan:

Výherci úterního kola z Nymburka, Kolína a Kutné Hory:

Výherci středečního kola z Berouna, Rakovníka, Kladna a Unhoště:

Výherci čtvrtečního kola z Brandýsa nad Labem, Čelákovic a Poděbrad:

Výherci pátečního kola z Mělníka, Benátek nad Jizerou a Mladé Boleslavi:

DAB+ Více rádia
zdroj: Český rozhlas
Spustit audio

Související