Středeční Noční linka: Dovolená s rodinou versus dovolená bez rodiny

24. srpen 2022

Jak trávíte či jste trávili vaši dovolenou, s rodinou nebo jste jezdili odděleně? Měli jste společnou dovolenou i jste si dopřáli jezdit odděleně, například s nějakým sportovním klubem? Domníváte se, že dovolená by měla být výhradně s členy rodiny nebo uznáváte i druhou možnost? Trávíte vaši dovolenou aktivně nebo jste příznivci lenošení s knihou na sluníčku, například u moře? Jaké letní aktivity patří mezi vaše oblíbené?

Vybaví se mi dětská léta, kdy jsme s rodiči jezdili na dovolenou zásadně jako rodina. Rodiče byli velmi aktviní turisté, naštěstí jsme byli naladěni všichni na stejnou strunu. Nasnídali jsme se a vyrazili na celý den na pěší túru. Moc ráda na dětství a na společné dovolené vzpomínám.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...