Středeční Noční linka: Lék na dobrou náladu

20. červenec 2022

Noční linku ve středu 20. července můžete trávit ve vysílání Českého rozhlasu společně s moderátorkou Jarkou Barboříkovou. Zamýšlet se budeme nad nadějí ve smutnějších časech.

Jak zvládnout trápení? Můžete jej vyřešit a tím ho i odstranit. Nebo se můžete přizpůsobit. Můžete se mu pokusit vyhnout a směřovat myšlenky jinam. Nebo si můžete si říkat, že všechno zlé je k něčemu dobré.

Náročné chvilky, kdy se cítíme, že na něco nestačíme, známe všichni. A jsem přesvědčena, že máte mnoho dobrých zkušeností a rad, jak je zvládat. Co vám v životě pomáhá zahnat chmury a vykouzlit úsměv na tváři? Co byste doporučili ostatním posluchačům Noční linky na úzkosti, které čas od času potkají každého z nás? Co vás dokáže povzbudit?

Je pravda, že na nervy pomáhá čokoláda? Posloucháte často relaxační hudbu a má to pozitivní účinek?

Vaše příspěvky nám můžete psát na rohlas.cz/linka, kde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je také email nocnilinka@rozhlas.cz.

V době vysílání můžete volat i do studia Českého rozhlasu Zlín na číslo 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.