Středeční Noční linka: Moje zlatá narozeninová oslava

29. květen 2024

Dnes se v Noční lince zeptáme na vaše vzpomínky na ty nejlepší narozeninové oslavy. Připojte se k nám na cestě do minulosti plné radosti, překvapení a nezapomenutelných okamžiků.

Jaká byla vaše nejlepší narozeninová oslava?  Co ji udělalo nezapomenutelnou? S kým jste oslavovali? Kde se oslava konala? V oblíbené restauraci, na exotické dovolené nebo doma ve vašem útulném koutku? Kdy se tato nezapomenutelná událost odehrála? Co vám udělalo největší radost během této oslavy? Byl to nějaký dárek, překvapení nebo prostě atmosféra a společnost?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.