Středeční Noční linka: Pečujete o své zdraví?

16. leden 2019

Chodíte na preventivní prohlídky nebo necháváte vaše zdraví osudu? Jakým způsobem se snažíte o vaše zdraví pečovat? Máte nějaký recept na dobrou kondici? Domníváte se, že doporučované zdravotní prohlídky mají své opodstatnění nebo věříte spíše na lidové léčitelství? Je dobré v některých případech jít ruku v ruce klasická medicína s alternativní medicínou? Co myslíte?

Život a zdraví představují pro člověka ty nejcennější hodnoty. Jak bude vypadat váš budoucí život, můžete ovlivňovat už teď. Zdraví neznamená jenom nepřítomnost nemoci, ale celkový stav tělesné a duševní pohody.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.