TIPY NA VÍKEND: Peklo v ZOO Chleby nebo Čertovské jízdy na Kolínské řepařské drážce

2. prosinec 2022 07:00

Užijte si víkend s našimi tipy na zajímavé akce.

Peklo v ZOO Chleby

Čertovská akce nabídne v ZOO Chleby nabídne program pro hodné i „zlobivé“ děti. Konat se bude již tuto neděli 4. prosince 2022. Přes den se mohou návštěvníci v zoo potkat s tradiční družinou – Mikulášem, andělem a čertem, kteří ji navštíví od 10.00 do 15.00 hodin. Připraví si dárky a nadělí je všem hodným dětem. Proběhne také oblíbené malování na obličej a odvážní zájemci se mohou svézt na poníkovi, tedy čertovi s hodností vraníka.)

Mikulášská a čertovská ZOO Chleby

Po 16. hodině, kdy končí otevírací doba zoo, nad ní převezmou vládu velvyslanci z pekla. Přihlášení hříšníci se dostaví na recepci u pekelné brány. Poté se vydají na stezku po čertích stanovištích s rozmanitými úkoly, pomocí nichž se mohou vykoupit ze svých hříchů. Navštíví např. čertovskou školu, kutloch, odchovnu a další. Na závěr svého putování se provinilci dostaví do Luciferovy kanceláře, kde jim bude sděleno, zda půjdou podmínečně domů anebo k čertům dolů.

Procházka po pekelné zoo zabere přibližně hodinu. Náročnou cestou jistě vyhládne, a proto je pro návštěvníky připraveno opékání buřtů a horké nápoje k zahřátí (čaj, svařák).

Shrnutí programu:

  • 9.00 – 16.00 standardní otevírací doba zoo
  • 10.00 – 15.00 program pro hodné děti, Mikuláš, čert a anděl nadělují - malování na obličej, svezení na poníkovi
  • 16.00 příjem hříšníků (s doprovodem)
  • 16.00 – 19.00 program pro „zlobivé“ děti, putování po pekelné zoo, opékání buřtů

Podrobné informace zde

Čertovské jízdy na Kolínské řepařské drážce

Čertovské jízdy na Kolínské řepařské drážce

Čertovské jízdy na Kolínské řepařské drážce potěší děti i dospělé ve dnech 3. a 4. 12. 2022. Vlaky budou taženy parní nebo diselovou lokomotivou s pravidelným odjezdem vlaků ve: 9:45, 11:00, 12:15, 13:30, 14:45 a v 16:00 hodin. Ve vlaku jsou řazeny uzavřené vytápěné vagóny.

Za dětmi také přijde čert, Mikuláš a anděl se svojí nadílkou a v prodeji bude také malé množství řepánků.

Podrobné informace zde.

autor: JMys | zdroj: Zoo Chleby a Kolínská řepařská drážka
Spustit audio