U Přehvozdí na Kolínsku se srazilo auto s autobusem. V něm jeli kromě řidiče jen tři cestující

3. leden 2019

U Přehvozdí na Kolínsku se dnes před polednem střetlo osobní auto s linkovým autobusem. Nehoda se stala na silnici číslo 1132 ve směru na Kostelec nad Černými lesy. Policejní mluvčí Martina Fejfarová s odvoláním na předběžné informace uvedla, že byl zraněn řidič osobního auta.

U Přehvozdí na Kolínsku se dnes před polednem střetlo osobní auto s linkovým autobusem. Nehoda se stala na silnici číslo 1132 ve směru na Kostelec nad Černými lesy.

Policejní mluvčí Martina Fejfarová s odvoláním na předběžné informace uvedla, že byl zraněn řidič osobního auta. V autobuse cestovali tři lidé včetně řidiče. Jeden cestující byl lehce zraněn. "Jedna osoba si stěžovala na nevolnost, proto byla odvezena na vyšetření do říčanské nemocnice,"dodal mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

„Došlo k čelnímu střetu osobního auta a autobusu. Řidiče z auta jsme museli vyprostit,“ dodal mluvčí hasičů. Na místě zasahovala i letecká záchranná služba. 

"Osobní auto z dosud nezjištěných příčin přejelo do protisměru, kde se střetlo s autobusem," dodala policejní mluvčí k okolnostem nehody. 

autoři: ČTK , vsr
Spustit audio