Úterní Noční linka: Kolik romantiky vám koluje v žilách? Vzpomeňte na nejromantičtější zážitek a vaše nejromantičtější místo na planetě

12. červenec 2022

Někdo si na romantiku potrpí více, někdo méně, nicméně alespoň trošku té romantiky čas od času uvítá ve svém životě snad úplně každý. Pojďme společně načerpat inspiraci pro chvíle, kdy by se nám pozvánka na romantický zážitek mohla hodit. 

Jaké je podle vás nejromantičtější místo v Česku nebo v zahraničí? Na jaký romantický zážitek celý život vzpomínáte? Bylo to s vaší dávnou láskou? Nebo máte toho parťáka stále u sebe? Jak podle vás pravá romantika vypadá? Jste romantická duše? Kdy se vám podařilo někoho romanticky překvapit a kdy někdo překvapil vás? Čtete rádi zamilované knihy a pouštíte si doma filmy, které dojímají? 

Vaše příspěvky můžete psát na rohlas.cz/linka, na e-mail nocnilinka@rozhlas.cz nebo v době vysílání volejte na číslo 731 800 900.

Těší se na vás moderátorka Českého rozhlasu Zlín Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.