Václav Kuba

moderátor

Moderátor víkendového Ranního a Odpoledního Regionu.

Co dělám v rozhlase: Jako víkendový moderátor se snažím, abyste ráno vstávali s optimismem a dobrou náladou, nebo abyste si kávu po obědě vychutnávali o něco déle. Pokud možno v naší společnosti.

Před rozhlasem: Měl jsem obrovské štěstí, že jsem si mohl vyzkoušet spoustu různých profesí. Na všechny moc rád vzpomínám! Několik let jsem třeba učil na základní škole v Kostelci nad Černými lesy, na místním zámku jsem byl korektorem několika časopisů a redaktorem webu. Nejvíc času jsem ale prožil v České televizi, se kterou spolupracuji dodnes. Díky tomu můžu dnes dělat většinu toho, co mám rád, jako osoba tzv. na volné noze.

Co mě baví: Teď hlavně práce v rozhlase! Je pro mě úplně nová a má neuvěřitelné kouzlo. Občas se snažím hrát divadlo v našem amatérském divadelním souboru Exce(e)s z Říčan. A ohromnou radost mi dělá naše dcerka. S ní se člověk opravdu nenudí. Občas se snažím o náznak sportu nebo nějakou turistiku, ale stejně u mě nakonec vyhraje, když nikam nemusím, venku je třeba plískanice a můžu se jen tak zašít doma s dobrou knížkou.

Sledujte nás

Kolegové