Veletrh Jarní zemědělec v Lysé nad Labem v pátek doprovodil Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu

25. březen 2022 14:00

Na Výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku se až do neděle 27. 3. koná veletrh zemědělství, zahrádkářství a potravinářství Jarní zemědělec. Dnešní doprovodný program veletrhu, nazvaný Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu, byl plný osobností, které znáte z našeho vysílání. V Lysé nad Labem natáčela reportérka Jolana Nováková:

V rámci Dne s Regionálními stanicemi návštěvníci veletrhu v Lysé nad Labem viděli, slyšeli a potkali Marcela Zmožka, Janu Chládkovou, Pavla Vítka, Petra Rezka, Davida Deyla, Jakuba Smolíka nebo Josefa Zímu. Celodenním programem provázel Patrik Rozehnal.

"Víte, co je pro mě největší problém vážení hosté? Dostat se k tomu mikrofonu. Pak už to jde," uvedl své vystoupení král české dechovky Josef Zíma, který v květnu oslaví neuvěřitelné 90. narozeniny. Na jeho zpěvu věk však znát není a za své vystoupení zaslouženě sklidil velký potlesk.

Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu v Lysé nad Labem

Novinkou veletrhu je Farma mláďat

Pestrý program na Výstavišti v Lysé nad Labem pokračuje i o víkendu. "Jarní zemědělec jsou především osiva, stromky, keře, cibuloviny a balkonové rostliny. Tedy všechno to, co zahrádkář potřebuje k zahájení sezónu na své zahradě. Zároveň tu máme festival dechovky a konají se  veletrhy Stavitel a Chalupář. Pro malé návštěvníky jsme jako novinku připravili Farmu mláďat. Uvidí zde i jak se líhnou kuřata," zve návštěvníky ředitel Výstaviště Ondřej Matouš.

O víkendu můžete veletrh Jarní zemědělec na Výstavišti v Lysé nad Labem navštívit od 9 do 17 hodin.

Veletrh Jarní zemědělec v Lysé nad Labem
autoři: Jolana Nováková , JMys
Spustit audio