Víkendové Pochoutky 17. a 18.06.2006

Africké Pochoutky s Květou Fialovou
Tuto sobotu 17. června budeme od 11 hodin dopoledne zase vařit v Pochoutkách. Vypravíme se také do dálek s herečkou a čarodějnicí - Květou Fialovou. Vezme nás ochutnat pravý africký kuskus s krabími tyčinkami. To všechno bude učit moderátory pořadu Patrika Rozehnala a Naďu Konvalinkovou.

Dozvíte se, jak obě zmíněné dámy spolu tráví dovolenou, jak vypadala jejich společná jízda na jednom velbloudovi, proč všichni muži připomínají Květě Bin Ládina nebo jak dlouho už hraje v divadle. Bude legrace a skvělé vaření.


Pochoutky s Vlastimilem Zavřelem
V neděli 18. června přivítá Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal v rozhlasové kuchyni herce Vlastimila Zavřela. Spolu s ním budou dělat gastronomický experiment. Zrekonstruují totiž Vlastimilovo oblíbené jídlo, které sám nazval Dobeška. Proč mu říká právě tak, to se dozvíte v 11 hodin dopoledne.

Uslyšíte také jestli měl Vlastimil rád dětské tábory, že mu nešla chemie a matematika nebo že navštěvoval dětský pěvecký sbor. Prozradí na sebe, že s jedním známým hercem pálil alkohol a další věci. Zahrajeme si oblíbený rychlovýslech a připravíme reportáž o kečupu.

Logo