Zuzana Fryčová

produkční
03079409.jpeg

Po dokončení střední ekonomické školy jsem pracovala v České pojišťovně. V roce 2008 jsem nastoupila do Českého rozhlasu na místo produkční.

Pokud mi zbude nějaký volný čas, ráda ho trávím se svými přáteli.

Uvědomuji si, že je nutné nejen utužovat svoje tělo, proto ráda jezdím na kole a v zimě na lyžích. Další moje záliby se řadí mezi ty tiché a relaxační. Ale při nich člověk nejlépe uvolní svoji mysl, aby každodenní pracovní stres mohl z člověka vyprchat a životní síly se rychle obnovily.

Před pár lety jsem objevila kouzlo paličkování krajek. Naprosto jsem tomuto starému umění propadla. Orientuji se v různých vzorech a musím z pohledu stále ještě laika přiznat, že naše české vamberecké vzory, které jsou jen tak mimochodem mými nejoblíbenějšími, jsou naprosto srovnatelné s těmi světovými. Směle můžeme přiznat, že se vedle vzorů bruselských, gentských a oranžských, rozhodně nemusíme za co stydět. Pokud ale odložím z ruky paličky na spřádání téměř pavoučí krásy, dokáže mě okouzlit moje druhá vášeň.

Tu mám společnou se svým přítelem, s kterým se už několik let vzájemně a pomalu poznáváme. Oba dva milujeme akvaristiku. Musím se nesměle pochlubit, že naším společným největším úspěchem je už trojnásobné vyvedení mláďat Terčovce Pigeona, což se v českých podmínkách až tak často každému akvaristovi nepodaří.