Nedělní Noční linka: Co je podle vás ta nejhloupější věc, kterou lidé dělají?

23. srpen 2020

Udělali jste někdy něco ve svém životě, co vás třeba už dlouho mrzí, na čem jste prodělali peníze, nebo prostě jste si, jak se říká lidově "naběhli"? Byly to hlouposti spíše úsměvné nebo i vážného charakteru a nebylo by vůbec dobré je opakovat?

Každý z nás v životě dělá různé věci a když si každý probereme jednotlivé etapy svého života, tak najdeme určitě mnoho věcí, které bychom raději ze svého života vygumovali. Ale život už je takový a žijeme ho, jak se říká na první dobrou. Ne vše jde natrénovat a ne vše jde se naučit dopředua a mnoho věcí také provádíme intuitivně. A co vy, co hloupého jste kdy v životě udělali?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová