Nedělní Noční linka: Jaký jste měli víkend?

24. září 2023

Jaký jste měli víkend? Lenošný? Krátký? Výletnický? Pracovní? Odpočinkový? U příbuzenstva? Podle představ? Mimo všechny plány? Pekařský a kuchařský?

Existuje nějaká víkendová tradice nebo rituály, které dodržujete pravidelně? Jaká byla vaše nejoblíbenější jídla nebo nápoje během víkendu? S kým jste trávili čas během víkendu, a co jste spolu dělali? Měli jste nějaký výlet nebo kulturní zážitek během víkendu? Jaký byl největší zvrat nebo překvapení, které vám víkend přinesl? Máte nějaký tip na to, jak využít víkend plný radosti a pozitivních zážitků? Co bylo tím největším smíchem víkendu, který jste si užili?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.