Středeční Noční linka: Plánujete hodně dopředu? Třeba den, týden, měsíc nebo i rok?

26. srpen 2020

Plánujete rádi a patříte k těm, kteří mají svůj diář dlouho dopředu opravdu nalinkovaný? Dá se podle vás speciálně v dnešní době, vše naplánovat do detailu, když se kolem nás dějí věci, které jsme asi mnozí neočekávali? Jste zklamáni, když vám vaše plány nevyjdou? Nebo se nad tohle všechno dokážete s úsměvem povznést? A nebo patříte naopak mezi ty, kteří rádi přijímají to, co jim život přináší a velkým plánům se spíše vyhýbají?

Každý z nás má asi svůj diář a do něj si zaznamenává důležité dny svého života, pracovní schůzky, dovolené, výlety....ale podle vašich zkušeností vyplatí se plánovat?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...