Úterní Noční linka: Tipy a triky do kuchyně

3. listopad 2020

Vaříte rádi? Máte pro nás ostatní z vaší domácí kuchyně tipy a triky, které by se nám mohly při připravování jídla pro naše rodiny hodit? Pokud ano, jste na správné adrese, dnešní Noční linka bude právě o nich. Jaká jídla rádi připravujete, co se vám osvědčilo při jejich přípravě? Máte pro nás zaručený tip na rychlý a dobrý pokrm pro celou rodinu? Jakou největší vychytávku jste při vaření použili?

Každá rodina má své rodinné recepty a leckdy je tajemstvím, jaké koření nebo další ingredience jsou součástí toho či onoho pokrmu, který tak báječně chutná. Dnešní Noční linka je právě o vašich rodinných tipech a tricích ve vaší domácí kuchyni.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.