Je tady další týden oslav 80. narozenin Karla Gotta. Co nás čeká, než vypukne speciální narozeninový víkend?

8. červenec 2019

V tomto týdnu můžete opět slyšet nejbližší kolegy a přátele Karla Gotta v jejich vzpomínkách, v pátek budeme soutěžit o CD Karla Gotta.

V seriálu s názvem Fenomén Karel Gott uslyšíte zpěvačku Lucii Bílou, textaře a libretistu Michaela Prostějovského, herce Václava Vydru nebo textaře, scénáristu a moderátora Karla Šípa.

Přidáme také ještě jednu specialitu. O tom, jak se stala na více než čtyři roky dvorní cukrářkou Karla Gotta, bude vyprávět naše kolegyně z Českého rozhlasu, paní Václava Hanzlíková. A nejen to. Dokonce pro vás budeme mít i několik jejích receptů na nejoblíbenější moučníky a zákusky Karla Gotta.

Soutěž o CD

V pátek budeme po celý den soutěžit o oblíbená řadová alba Karla Gotta a jeden z vás získá kolekci 4 alb na CD s názvem KAREL GOTT 80/80 – Největší hity 1964–2019. Tato kolekce mapuje celou hudební kariéru Karla Gotta a nabízí jeho největší hity. Jak ji můžete vyhrát, to se dozvíte z našeho vysílání.

 

autor: Lenka Mahdalová | zdroj:
Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser