Liv Boková

zprávařka

Co dělám v rozhlase: 

Velmi ráda připravuji a prezentuji zprávy.

Před rozhlasem: 

Jsem působila v jiných rádiích. Jako zprávařka i moderátorka. Také jsem psala články pro hudební časopisy, zejména rozhovory se zahraničními interprety, recenze koncertů i alb, hudební novinky, pozvánky na koncerty. Vyzkoušela jsem si i pořádání velkých koncertů, členství v porotě mezinárodních hudebních soutěží včetně Eurovize, jsem členkou České hudební akademie a hlasuji v Cenách Anděl. Moderovala jsem hudební soutěže, festivaly nebo charitativní akce.

Co mě baví: 

Hudba, umění a krásno, moře, pocit svobody, procházky, kočky, sloni, objevování lahodných pokrmů, móda, šperky, starožitnosti, exotika a orient, smát se, tančit, rozvíjet se.

Film, co mne baví: 

Mám moc ráda životopisné snímky, filmy a pohádkové příběhy se skrytým i zjevným poselstvím plus skoro všechno z dílny Quentina Tarantina a Tima Burtona. Konkrétně kupříkladu Walk the Line, What's Love Got to Do with It, Bohemian Rhapsody, Teorie všeho, Čistá duše, Zelená kniha, Skrytá čísla, Karlík a továrna na čokoládu, Sherlock Holmes, Pulp Fiction, Kill Bill, Temné stíny, velmi zásadní je pro mne Trainspotting, …

Hudba, kterou mám ráda:

Záběr je velmi široké, mé srdce je nicméně rockové a miluji energii „velkých hlasů“.

Sledujte nás