Nedělní Noční linka: Poslední fotka v mobilu či foťáku

23. červenec 2023

Dnešní Noční linka poskytne prostor kreativitě posluchaček a posluchačů. Většina z nás totiž u sebe nosí vždy něco, čím lze pořídit fotky.

Momentky, které nám mají připomenout místa a věci, kolem kterých jsme šli, dnes snímáme nejen fotoaparáty, ale i mobilními telefony. Tak se podívejte na tu poslední, kterou jste pořídili a povězte Borku Kapitančikovi a těm, kteří budou poslouchat její příběh.

Pobavila by vaše poslední fotka v mobilu či foťáku někoho? Udělala by někomu radost? Můžete o tom psát na e-mail linka@rozhlas.cz nebo telefonovat na číslo 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.