Oslavte s námi 20. narozeniny Regionu koncertem v Poděbradech

4. srpen 2022

Václav Neckář & Bacily, Milan Drobný, Jakub Smolík, Uršula Kluková nebo Jiří Krampol – to je jen malý výčet gratulantů na oslavě dvacátých narozenin Českého rozhlasu Region. Po dvouleté pauze se navrací tradiční koncert na Lázeňskou kolonádu v Poděbradech, v sobotu 3. září od 12 hodin a my už se na vás moc těšíme.

V programu vystoupí i Marcel Zmožek, Kateřina Brožová, Jana Chládková s kapelou Pontiac, Bohuš Matuš a nebudou chybět ani moderátoři Regionu. Kromě koncertu je připravený i doprovodný program, který si užijí malí i velcí návštěvníci.

Oslavte s námi 20. narozeniny Regionu v Poděbradech

„Narozeniny Českého rozhlasu Region v Poděbradech se staly tradicí. Během dvouleté pauzy způsobené covidem 19 se nás posluchači často ptali, kdy se na poděbradskou kolonádu vrátíme. A tak plníme narozeninové přání jim i nám a těšíme, že si společné setkání opět užijeme. Jako každý rok nebudeme vybírat žádné vstupné, celý program včetně koncertů nebo zábavy pro děti bude úplně zadarmo,“ říká ředitel Českého rozhlasu Region Petr Sznapka.

Narozeniny jsou navíc jedinečnou příležitostí pro posluchače, aby se osobně setkali s těmi, které znají z rádia. Na místě budou moderátoři, redaktoři, dramaturgové, ale i kolegové, kteří jsou nedílnou součástí zákulisí naší stanice.

V rámci bohatého doprovodného programu budete moci také podpořit projekt Nadačního fondu ČRo Světluška.

Pro další informace můžete také sledovat facebookový profil Regionu.

Oslavte s námi 20. narozeniny Regionu v Poděbradech
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová