Podzimní soutěž Regionu nejen o pobyty v Poděbradech!

2. říjen 2023

Poslouchejte po celý říjen Český rozhlas Region a zapojte se do soutěže o pobyty v Poděbradech, DAB radia a vstupenky na vzpomínkový koncert Karel Černoch 80. Startujeme v pondělí 2. října!

Jak na to? Jakmile uslyšíte z našeho vysílání úryvek z písničky „Zrcadlo“ od Karla Černocha, volejte do studia na telefonní číslo 221 553 777.

Čtěte také

První volající obdrží náš hudební balíček obsahující DAB radio a dvě vstupenky na vzpomínkový koncert Karel Černoch 80. A navíc tento šťastný výherce postoupí do pátečního losování o pobyt v Lázních Poděbrady pro dva na jednu noc, včetně polopenze, vstupu do bazénu a wellness.

Samotného losování se chopí moderátorka Iveta Chlumská s kolegy vždy v pátek v pořadu Písničky se vzkazem mezi 12. a 13. hodinou.

Tak nezapomeňte, „Zrcadlo“ od Karla Černocha je tím správným signálem, který je prvním krokem k vaší výhře!

Pravidla soutěže ZDE.

Český rozhlas Region - Milujeme střední Čechy

autor: JMys
Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.