Poslouchejte Region a soutěžte s námi o vstupenky na Humoriádu na cestách v Kutné Hoře

22. květen 2023

Od úterý 23. května do pátku 26. května soutěžíme o vstupenky na Humoriádu na cestách v Kutné Hoře. Poslouchejte Region a až uslyšíte soutěžní otázku, zavolejte do studia na telefon 221 553 777.

Oblíbený zábavný rozhlasový pořad regionálních stanic Českého rozhlasu Humoriáda vyjíždí i letos za svými posluchači. 1. června se můžete v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře těšit od 18. hodin na Naďu Konvalinkovou, Uršulu Klukovou a Jiřího Ptáčníka. Zazpívají Pavel Vítek a Jana Chládková.

Zúčastnit se Humoriády na cestách v Kutné Hoře můžete i vy. Od úterý do pátku vyhrají každý den dva výherci 2 volné vstupenky.

Nevyhráli jste vstupenky, ale nechcete si své oblíbené baviče nechat ujít? Koupit vstupenky si můžete zde.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.